Wydarzenia

Bierzemy udział! Sprawdź jak bawiliśmy się w tym roku!

14 edycja Rekreacyjnego Rajdu Rowerowego Kraków-Trzebinia, organizowanego przez Trzebińskie Centrum Kultury, już drugi raz odbyła się z naszym udziałem. Organizatorzy przygotowali 2 trasy. Dłuższa, 45 kilometrowa, rozpoczęła się na krakowskich Błoniach i zakończyła się nad zalewem Chechło w Trzebini. Trasa wiodła malowniczymi ścieżkami Puszczy Dulowskiej, a peleton prowadziła ŠKODA Kodiaq z naszego salonu Porsche Kraków Bronowice.

Pogoda dopisała, było piękne słońce a na starcie pojawiło się ponad dwa tysiące osób, w tym rodziny z dziećmi. Uczestnicy rajdu mogli wygrać rowery przekazane przez sponsorów oraz inne niespodzianki. Dodatkową był konkurs organizowany przez nas Porsche Kraków Bronowice, w ramach którego można było wygrać samochód ŠKODA na weekend z pełnym bakiem paliwa oraz atrakcyjne gadżety rowerowe ŠKODA.

Rajd wraz z piknikowaniem trwał do późnych godzin popołudniowych – nikomu nie chciało się wracać do domu; plaża, ciepła woda w zalewie, pyszne jedzenie, zajęcia dla dzieci a także nowe modele ŠKODY kusiły cały czas.

ZOBACZ JAK FAJNIE JEST W ŠKODZIE Porsche Kraków Bronowice!

11 czerwca 2016 w salonie ŠKODY Porsche Kraków Bronowice najmłodsi wraz ze swoimi opiekunami odkrywali Nowe Pokolenie ŠKODY! Wszystkie modele marki zostały wnikliwie przeanalizowane, sprawdzono pojemność każdego bagażnika, wypróbowano wszystkie przyciski, wycieraczki, głośniki w samochodzie! Po skrupulatnych oględzinach przez najmłodszych można było przystąpić do jazd próbnych i bezpłatnych usług serwisowych pojazdów należących do starszych biesiadników imprezy!

Piknik rodzinny z okazji DNIA DZIECKA przypadł wszystkim do gustu! Każdy znalazł coś dla siebie. Wśród upominków i gadżetów przygotowanych dla najmłodszych nadal warte polecenia dla wszystkich rodziców są bajki, przydatne podczas podróży samochodem. Znajdą je Państwo pod adresem:

http://dzieckowpodrozy.onet.pl/pobierz-audiobooki.html

Grillowaliśmy cały dzień i mamy nadzieję, że nikt nie wyszedł głodny - niezastąpiona wata cukrowa cieszyła się największym powodzeniem, nie tylko wśród najmłodszych.

Dziękujemy wszystkim za przybycie - do zobaczenia na kolejnym pikniku rodzinnym!